Oferty pracy Whirlpool Lódź
  • Łódź

  • 12/04/2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Praca w Polsce dla Ukraińców z zakwaterowaniem. Poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne, m.in: tłoczarz, przetwórcza tworzyw, ślusarz produkcyjny.

Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Generała Jarosława Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź.

Oferujemy:
  • współpracę w ramach Umowa Zlecenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe od 14 Zl netto/h;
  • premie kwartalne nawet do 1000 zł netto;
  • premie miesięczne frekwencyjne 180 zł netto;
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)
zadania;
  • prace produkcyjne związane z montażem lodówek lub kuchenek.

oczekujemy
  • chęci do pracy;
  • dyspozycyjności;
  • sumienności i zaangażowania.
Jesteś zainteresowany? Wyślij CV. Możesz też zadzwonić do nas na numer +380969599860.
Agencja pracy pracownicy z Ukrainy.