Praca z wysokim wynagrodzeniem:Elektromontaz
  • Warszawa

  • 08.10.2021

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. oferujemy pracę na stanowiskach: elektromonter,
Monter Instalacji w Warszawie.

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia kierunkowego elektrycznego (zawodowe lub średnie);
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz na podstawie paszportu biometrycznego;
  • uprawnień eksploatacyjnych.
Opis stanowiska:
  • miejsce pracy: Warszawa;
  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych;
  • montaż gniazdek, włączników, oświetlenia;
  • układanie tras kablowych.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 20 PLN/h netto);
  • zatrudnienie na warunkach Umowa Zlecenie;
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania;
  • zorganizowane dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem(wiza pracownicza do Polski z Ukrainy);
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu.