Praca na produkcji akumulatorów Podkarpackie
  • Rzeszów

  • 16.09.2021

  • Wynagrodzenie: 18 PLN

Praca dla mężczyzn z Ukrainy w zakładzie produkcyjnym akumulatory samochodowe. Praca na podstawie paszportu biometrycznego.
Zakres obowiązków:
  • - prace fizyczne przy produkcji akumulatorów-obsługa urządzeń produkujących akumulatory samochodowe;
  • - obsługa linii produkcyjnej, ładowanie półproduktów do maszyny,
  • - odbiór produkcji z taśmy produkcyjnej;
    - sortowanie, układanie, pakowanie produktów;
    - kontrola jakościowa wytworzonego produktu.
WYMAGANIA:
  • - umiejętność składania podzespołów elektromechanicznych, elektronicznych;
  • - predyspozycje do pracy manualnej oraz fizycznej.
OFERUJEMY:
  • - Umowa Zlecenie;
  • - stawka 18 PLN/h netto;
  • - pracę od zaraz;
  • -opiekę koordynatora;
  • -szkolenie BHP oraz instruktaż stanowiskowy;
  • - terminowe wynagrodzenie do 15 dnia każdego miesiąca.