Oferty pracy w Polsce - Pracownik obróbki skóry dla branży samochodowej
  • Legnica

  • 08.04.2021

  • Wynagrodzenie: 21-26 PLN brutto/H

Do firmy produkujace skóry dla branży samochodowej w Leszno Górneposzukujemy osoby na stanowisko: Pracownik obróbki skóry. Praca w Polsce dla Ukraińców bez wizy. Firma zajmuje się produkcją skór klasy premium dla branży samochodowej.

Zakres obowiązków:
  • Praca przy krojeniu skór dla branży samochodowej;
  • kontrola wykrojów i skór oraz do garbowywanie, barwienie, międlenie, napinanie, odpylanie, zmiękczanie maszynowe, nawilżanie, deseniowanie, prasowanie skór.

Oczekiwania:
  • zdolności manualne;
  • bardzo dobry wzrok;
  • bardzo dobry stan zdrowia.

Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat w godzinach 06.00-18.00/18.00-6.00.
  • Umowa Zlecenie.
  • Wolne weekendy.
  • Zakwaterowanie 450 PLN/mies;
  • Stawkę 21-26 PLN brutto/H;
  • Spokojną atmosferę w Firmie i niezbędne narzędzia do pracy.