Pracownik przy produkcji palet
  • Warszawa

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 15 Zl

Agencja Pracy Personal Progres aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji palet. Praca na linii produkcyjnej palet drewnianych, zbijanie palet pistoletem pneumatycznym. Praca w Ostrołęka dla ukraińców bez wizy.

Obowiązki:
    produkcja palet, zbijanie palet;
  • praca w firmie produkującej palety drewniane, skrzynie, opakowania z drewna;
  • zbijanie palet pistoletem pneumatycznym;;
  • obsługa maszyn stolarskich – cięcie desek itp;
  • przenoszenie palet;
  • prace pomocnicze na produkcji.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość-dobry stan zdrowia.

Oferujemy:
  • - zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie (Umowa Zlecenie tymczasową) na warunkach polskich;
  • - atrakcyjne wynagrodzenie od 15 Zl netto/h;
  • - możliwość pracy na dłuższy okres czasu;
  • - możliwość rozwoju zawodowego;
  • -zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem;
  • -pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności;
  • -gwarancję zakwaterowania;
  • -praca ze znajomością języka ukraińskiego.