Pracownik produkcji rolet i żaluzji
  • Wrocław

  • 29.05.2021

  • Wynagrodzenie: 14,5-15,5 PLN/h

Rekrutacja przez agencję pracy Personal Progres sp. z o.o. prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 21702. Dla jednego z klientów w Wrocławiu, firmy, zajmującej się produkcją żaluzji i rolet, poszukujemy obecnie pracowników z Ukrainy do pracy, przy obsłudze maszyn, przycinaniu, montażu, dopasowywaniu elementów i składaniu ich, oraz przy pakowaniu produktów.
Opis stanowiska:
  • Praca przy produkcji wewnętrznych i zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych: rolety, żaluzje, markizy, okiennice, szklane ściany, itd.
My dajemy:
  • Pracę w renomowanej firmie, funkcjonującej na rynku od ponad 15 lat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kwalifikacji i doświadczenia w różnych sektorach pracy;
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze oraz międzynarodowym zespole;
  • Możliwość wyjazdu do pracy w Niderlandach, w każdy weekend oraz w ciągu tygodnia;
  • Możliwość wyjazdu w parach i grupach ze wspólnym zakwaterowaniem;
  • Dobre wynagrodzenie od 14,5-15,5 PLN/h.