Oferty pracy w Polsce: monter konstrukcji stalowych
  • Bydgoszcz

  • 05.03.2021

  • Wynagrodzenie: 14 PLN/H

Praca Bydgoszcz pracownik produkcji/monter konstrukcji stalowych. Praca na produkcji Bydgoszcz, praca dla ukraińców w fabryce  konstrukcji stalowych( metalów oraz drutów ).

Główne zadania:
  • Właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych;
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy;
  • Splot i cięcie metalów oraz drutów;
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:
  • wykształcenie – min. zawodowe;
  • doświadczenia w pracy na produkcji;
  • zdolności manualnych;
  • motywacji i zaangażowania do pracy.

NASZA OFERTA:
  • Umowa Zlecenie;
  • - stawkę od  14 PLN netto/h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za
  • nadgodziny, niedziele i święta;
  • - możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
  • - opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu;
  • - możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania 250 PLN/mies.
  • - oferta dla mężczyzn.