Drutex Bytów szuka pracowników z Ukrainy
  • Gdańsk

  • 16.02.2021

  • Wynagrodzenie: 14,86 Zl

  • Umowę o pracę

Bytowski Drutex, wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, obecnie planuje zatrudnienie nawet 400 osób.

Zakres obowiązków:
  1. Pracownik produkcji uczestniczy w tworzeniu okien, drzwi lub rolet wykonanych z PVC.
Miasto pracy: Bytów (okolice Gdańska).
Dokumenty: wiza priorytetowa pełna (bio i wizy od 3 miesięcy rozpatrywane są indywidualnie).
Wiek: do 50 lat.

Oferujemy:

  1. • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o Umowa Zlecenie;
  2. • pracę w systemie jednozmianowym;
  3. • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  4. - atrakcyjne wynagrodzenie od 14,86 Zl netto/h;
  5. • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagamy:

  1. • zmysłu technicznego i zdolności manualnych;
  2. • dyspozycyjności do pracy;
  3. • zdolności szybkiego uczenia się;
  4. • odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości;
  5. • dobrej organizacji pracy;
  6. • wysokiej kultury osobistej.

Główne zadania:
  1.   -praca na linii produkcyjnej;
  2.   -kontrola jakości;
  3.    -pakowanie i przechowywanie gotowych produktów.
  4. • przestrzeganie ustalonych standardów produkcji,
  5. • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie w dobrym stanie technicznym, powierzonych maszyn i urządzeń,
  6. • kontrola jakości wytwarzanego produktu, zgodnie z wyznaczonymi normami,
  7. • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
 Zakwaterowanie jest bezpłatne. Wysyłamy bezpłatne zaproszenia, wyjazd z Ukrainy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny pod numerem.