Viessmann - Operator urządzeń produkcyjnych
  • Legnica

  • 16.09.2021

  • Wynagrodzenie: 14,06 PLN/H

Personal Progres sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 21702) poszukuje dla swojego Kontrahenta firmy VIESSMANN - ŚWIATOWEGO LIDERA W BRANŻY GRZEWCZEJ - Pracowników na stanowisko :

PRACOWNIK PRODUKCJI.

Obowiązki:
  • obsługa i przezbrajanie maszyn produkcyjnych;
  • produkcja wg ustalonych standardów jakościowych;
  • lutowanie komponentów do urządzeń firmy Viessmann;
  • produkcja wg ustalonych standardów jakościowych.

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • dofinansowanie karty Multisport;
  • wspólne wyjazdy;
  • stabilność - umowa o pracę;
  • wsparcie aktywności sportowych;
  • coroczną imprezę ;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie obiadów;
  • inne świadczenia;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • bilety do kina i teatru oraz na lokalne koncerty;
  • przyjazną atmosferę;
  • od 14,06 PLN/H netto.