Tokarz-frezer w Zakład Konstrukcji Stalowych
  • Kraków

  • 25.10.2021

  • Wynagrodzenie: 18,75-21 PLN/H

  • Umowa O Prace

Firma z branży konstrukcji stalowych zatrudni osobę doświadczoną na stanowisko tokarz/frezer.
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętności korzystania z narzędzi pomiarowych;

Zakres obowiązków:
  • obsługa tokarek i frezerek uniwersalnych, toczenie, frezowanie;
  • wykonywanie pomiarów warsztatowych;
  • inne prace związane z procesem przygotowania materiałów do produkcji zgodnie z profilem działalności firmy;
  • wykonywanie bieżących i ostatecznych kontroli wykonywanych wyrobów.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • 18,75-21 PLN/H netto;
  • atrakcyjny pakiet wynagradzania i opieki medycznej oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwość awansu.