Praca w Czechach dla Ukraincow TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS, s.r.o
  • Jobs in Czech republic

  • 01.02.2021

  • Wynagrodzenie: 140 kč

  • Pracovní Smlouva

Praca w Czechach dla Ukraincow Mlada Boleslav - produkcja części samochodowych, takich jak klocki hamulcowe, TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS, s.r.o.

Obowiązki:
  • montaż bardzo małych elementów przy linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • spokojna, siedząca praca wymagająca precyzji oraz skupienia.

Oferujemy:
  • -        Praca w systemie 2 zmian po 8h (pon-pt.) + praca w godzinach nadliczbowych;
  • -       140 CZ cron/h kč podstawy
  • -        Do 1500 kč doplata do transportu (za caly przepracowany miesiac)
  • -        2000 - 3000 kč premii za cały odpracowany miesiąc
  • -        Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • -        Premia za odpracowany weekend(sob lub niedz.)+500 kc;
  • -        Dodatek za nocke +10 procent;
  • -        Nadgodziny +25 procent;
  • -        Możliwość dojazdy własnego lub busem firmowym.

Wymagania:
  • zdolności manualne;
  • dobry wzrok;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych;
  • chęci do pracy w systemie 2-zmianowym.