Praca dla ukraińców na produkcji części samochodowych
  • Warszawa

  • 12.10.2023

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/H

Agencja pracy Personal Progres zatrudni pracowników do pracy w Wyszkowie w zakładzie produkującym części samochodowe.Poszukujemy kandydatów do pracy w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym(6:00 -18:00, 18:00 -6:00). Zapewniamy darmowy transport, dodatek na zakwaterowanie, opłacone posiłki oraz dodatkowy tydzień urlopu.
Opis stanowiska – operator produkcji:
  • Praca przy produkcji części samochodowych;
  • Realizacja planów produkcyjnych;
  • Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;
  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Wzrokowa kontrola jakości.
NASZA OFERTA:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom od 20 PLN/h netto;
    • opiekę polskiego koordynatora;
    • gotowości do podjęcia pracy fizycznej;
    • dokładności i skrupulatności;
    • umiejętności organizowania pracy własnej;
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.
    • darmowy transport z Katowic do miejsca pracy
    • możliwość zakwaterowania zadarmo;
    • tygodniowe zaliczki;
    • cena wynajmu mieszkania;
       możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty.