Praca Gliwice dla ukraincow:Tenneco Automotive
  • Gliwice

  • 15.10.2021

  • Wynagrodzenie: 19 PLN/h

Praca w Gliwicach dla ukraincow, firma Tenneco w Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów.Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny.
Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:
  • Operator Produkcji.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn.
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń,
  • obsługa maszyn produkcyjnych.
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • Praca w systemie 06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00;
  • od 19 PLN/h netto.