Pracownik produkcji z Ukrainy: monter/Instalator systemów alarmowych
  • Tczew

  • 14.06.2021

  • Wynagrodzenie: 13,82-18,30 PLN/h

Personal Progres agencja specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Ukrainy
Szybka i efektywna rekrutacja pracowników 2021. Firma rekrutacyjna poszukuje pracownika na stanowisko: Monter instalacji systemów alarmowych, praca odbywa się na terenie Tczewa.

Do zadań na  oferowanym stanowisku należeć  będzie :
  • produkcja,montaż, instalowanie oraz serwisowanie systemów alarmowych.

Obowiązki:
  • - Obsługa elektronarzędzi;
  • - Serwis sprzętu systemu monitoringu, alarmowego itp;
  • - Terminowa realizacja zleconych serwisów.
Oferujemy:
  • - Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 18:00 oraz możliwość wykonywania nadgodzin;
  • - Stabilne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • - Niezbędne narzędzia pracy;
  • - Szkolenia;
  • - Zarobki od 13,82-18,30 PLN/h netto.