PRACOWNIK TARTACZNY Ostroleka
  • Białystok

  • 15/04/2021

  • Wynagrodzenie: 14-15 Zl

Od zaraz -zatrudnię pracownika fizycznego do tartaku w Ostroleka. Godziny pracy 07:00-16:00 , dla chętnych możliwe nadgodziny. Pracujemy do 19:00 , od poniedziałku do piątku. Dla chętnych w soboty. Praca w tartaku z zamieszkaniem dla ukraińców. Przyjmiemy mężczyzn do pracyna hali produkcyjnej. Mieszkanie za darmo.

Obowiązki :
  • Odnoszenie belek , desek zrzyn;
  • Przycinanie piłą desek z długości na żądany wymiar, porządkowanie terenu, pomoc w załadunku , rozładunku towaru;
  • Zbijanie palet;
  • Obsługa maszyn stolarskich i pilarek łańcuchowych;
  • Szlifowanie;
  • Frezowanie;
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów;
  • Odbiór gotowych elementów z linii produkcyjnej.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze placów z drewnem ( na tartaku- mile widziane);
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy od zawsze stabilne warunki pracy całoroczne!
W razie zainteresowania proszę kontakt tel.