Pracownik linii produkcyjnej-Zbijanie palet
  • Wrocław

  • 11.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14-15 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji skrzyń i palet drewnianych, poszukujemy doświadczonych pracowników produkcyjnych. Praca cudzoziemca na podstawie paszportu biometrycznego na stolarni w Wierzchowicach.

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych;
  • praca fizyczna na linii produkcyjnej;
  • Szlifowanie-drewna, długich desek.

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
  • praca na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14-15 PLN/H netto;
  • zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie.
  • Organizację zakwaterowania;
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny;
  • Zdalne załatwienie formalności(wiza pracownicza do polski z Ukrainy, oświadczenie o powierzeniu pracy ukraińcowi);
  • Wsparcie polskiego koordynatora.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@polandpraca-ua.com.