Oferty pracy w Polsce - Produkcja mebli tapicerowanych
  • Kępno

  • 28.02.2021

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

Praca dla ukraińców Wielkopolskie. Praca samodzielna - obsługa maszyn/narzędzi tapicerskich. Praca w godzinach: 06:00-14:00.

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie materiałów;
  • tapicerowanie;
  • klejenie;
  • (proste) prace stolarskie;
  • mocowanie uszytych pokrowców na gotowych konstrukcjach meblarskich oraz ich obijanie;
    dbałość o jakość wykonywanych produktów.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych- warunek konieczny;
  • zdolności manualne;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rysunku technicznego, obróbki metalu oraz doświadczenie w obszarach tapicerni-klejenia;
  • zaangażowanie, uczciwość, sumienność, dokładność.

Wynagrodzenie od 16 zł netto do uzgodnienia uzależnione od umiejętności i kwalifikacji.