Pracownik ogólnobudowlany (Cieśla, Murarz, Zbrojarz)
  • Zywiec

  • 22.01.2022

  • Wynagrodzenie: 17-22 PLN/H

Firma budowlana w Szczyrku poszukujespecjalistów Pracowników budowlanych -murarzy, zbrojarzy, cieśli szalunkowych / pracownik fizyczny bez doświadczenia. Praca z wysokimi zarobkami dla ukraincow stycznia 2022.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia w zawodzie;
  • Chęci do nauki (dla osób chcących zdobyć doświadczenie zawodowe);
  • Do 55 lat;
  • Pracownik z paszportem biometrycznym;
  • Mile Widziane Osoby Z Ukrainy;
  • Mile Widziane szczepionka przeciw COVID-19.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie murów nośnych;
  • wykonywanie ścianek działowych;
  • prace ogólnobudowlane;
  • montaż i demontaż szalunków;
  • montaż zbrojeń.

Oferujemy:
  • zatrudnianie na umowę zlecenie;
  • stawka płacy zasadniczej od 17,00 -22,00 zł/godz. netto;
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych rozliczane zgodnie z prawem pracy;
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego;
  • możliwość rozwoju,;
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej;
  • wiza pracownicza dla Ukraińca.