Pracownik Produkcji Serów
  • Białystok

  • 13.06.2021

  • Wynagrodzenie: 14 PLN/H

Praca dla pary z Ukrainy w Polsce w fabryce serów (hala). Praca polega na obsłudze maszyn, myciu, układaniu, etykietowaniu oraz przygotowaniu serów do wysyłki.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Różne lokalizacje, Holandia

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14 PLN/H;
  • Umowa Zlecenie;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego;
  • zorganizowane dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem(wiza pracownicza do Polski z Ukrainy);
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu.
Zakres obowiązków:
  • W zależności od zajmowanego stanowiska – pakowanie serów;
  • Operator Maszyn Produkcyjnych.