Praca stolarz meblowy Poznań
  • Poznań

  • 10/11/2020

  • Wynagrodzenie: 17 zl

Praca stolarz przy produkcji mebli. Zatrudnienie Ukraińca na podstawie oświadczenia. Praca Poznań stolarz meblowy.
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie robót stolarskich i ślusarskich;
  • Produkcja i montaż mebli;
  • Szlifowanie;
  • Praca przy narzędziach elektrycznych;
  • Obsługa maszyn stolarskich(Obsługa maszyn- polerki/szczotkarki , polerki H1, pakowarki/zwijarki);
  • Realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz;
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka polskiego.

Oferujemy:
  • Praca cudzoziemca po oświadczeniu;
  • Umowa Zlecenie;
  • Prace w stabilnej i prestiżowej firmie;
  • Wynagrodzenie netto: 17 Zl/h na rękę;
  • Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego;
  • Zapewniona odzież robocza + narzędzia.

Agencja pracy tymczasowej Personal Progres prowadzi rekrutację oraz wynajem fachowych i doświadczonych stolarzy z Ukrainy.