Praca w Czechach od 01-07-2021 STOLFIG, s.r.o. Chotesov
  • Jobs in Czech republic

  • 16.04.2021

  • Wynagrodzenie: 130 CZ cron

  • Pracovní Smlouva

Praca przy produkcji czesci samochodowych w Stolfig S.r.o. Chotesov, praca dla ukraińców Czechy.
Firma automotive Stolfig S.r.o. Chotesov – spółka dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy kapitałowej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni części metalowych i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji oraz w produkcji części samochodowych metalowych oraz z tworzyw sztucznych, w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukuje
osób na stanowisko:
  • Pracownik Produkcji.
Zakres obowiązków:
  • produkcja części samochodowych, składanie drobnych elementów, zgrzewanie, sklejanie;
  • kontroli jakości (wizualna) na linii produkcyjnej, oddzielania części zgodnych od niezgodnych;
  • montażu części zgodnie z instrukcjami montażowymi.

Wymagania:
  • wiza schengen max 90 dni w każdym okresie 180 dni wstecz.
Godziny pracy 08:00-18:00 i 18:00-06:00.
Praca 60 h/tygodniowo tj. 240 h/miesięcznie.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie na poziomie od 130 CZ cron netto / godzinę.