Stolarz, produkcja okien
  • Pruszków

  • 10.03.2021

  • Wynagrodzenie: 24 zl

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: stolarz - produkcja drzwi i okien pcv ( okna plastikowe). Stała i pewna praca w oparciu o Umowa Zlecenie.

Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • doświadczenie w pracach stolarskich , ślusarskich itp będzie dodatkowym atutem.

Praca związana ze składaniem oraz montowaniem konstrukcji nietypowych.
Miejsce pracy - Nysa.

Zakres obowiązków:
  • Praca na produkcji okien PCV lub Aluminium;
  • Praca przy linii montażowej;
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu, zgodnie z wyznaczonymi normami,
  • Praca według ściśle określonych procedur i instrukcji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 24 Zl netto/h;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Producent stolarki okiennej w systemach PCV i aluminium w związku z rozwojem poszukuje pracowników.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV drogą mailową lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu