Stolarz/Monter mebli kuchennych
  • Chrzanów

  • 27/07/2021

  • Wynagrodzenie: 16-22 PLN/h

  • Umowa O Prace

Rekrutacji pracowników z Białorusi lub Ukrainy, oferty pracy branża meblowa. Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. poszukujemy pracowników do pracy w zakladzie meblowym w Chrzanowie.
WYMAGANIA:
  •  doświadczenie na stanowisku stolarza mile widziane;
  •  doświadczenie w pracy przy produkcji mebli na zamówienie mile widziane.
OPIS STANOWISKA
  • Montaż wnętrz, mebli, mebli kuchennych;
  • Umiejętność czytania rysunku;
  • Obsługa maszyn stolarskich.
Dla kandydata oferujemy:

  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności 16-22 PLN/h netto;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość zatrudnienia na zasadzie podwykonawstwa;
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;
  • zakwaterowanie i transport;
  • niezbędną odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz narzędzia do wykonywania pracy.