Pracownik fizyczny z Ukrainy | Produkcją konstrukcji stalowych
  • Płock

  • 08.06.2021

  • Wynagrodzenie: 15-16 Zl

Firma z siedzibą w Wloclawek, zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych, wykonująca usługi w zakresie obróbki stali zatrudni:
  • Pracownik do działu Przygotowania Produkcji Konstrukcji Stalowych.
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem przyrządów, narzędzi i urządzeń;
  • Analizowanie potrzeb szkoleniowych podległego personelu i zapewnienie ich realizacji;
  • Realizacja procesów technologicznych oraz zadań produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi terminami;
  • Koordynacja nad wprowadzaniem nowych produktów;
  • Współpraca z dostawcami: zamawianie towarów, ustalanie terminów dostaw.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • pracę w młodym zespole;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń od 15 PLN/h netto.