Sprzatanie hali produkcyjnej w fabryce w Niepruszewo
  • Poznań

  • 14.11.2021

  • Wynagrodzenie: 15-16 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. poszukuję osoby do sprzątania hal produkcyjnych fabryki  w Niepruszewo. Oferta pracy dla mieszkańców Ukrainy bez znajomości języka: dla kobiet, dla par do 60 lat.

Od kandydatów oczekujemy:
  • praca na podstawie paszportu biometrycznego;
  • mile widziane osoby z Ukrainy;
  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:
  • serwis porządkowy;
  • sprzątanie hali produkcyjnej;
  • każda osoba ma swój odcinek do sprzątania.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie;
  • 15-16 PLN/h netto;
  • wszystkie niezbędne narzędzia i środki do wykonywania usługi;
  • serwis od poniedziałku do soboty po 10-12 h;
  • realne wsparcie koordynatorów, którzy zawsze z chęcią Ci pomogą;
  • miłe i przyjazne środowisko nastawione na pomoc i wsparcie.