Praca Kalisz dla ukraińców na budowie
  • Kalisz

  • 26.04.2021

  • Wynagrodzenie: 17 - 20 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Praca w Polsce( Kalisz )dla ukraińców bez pośredników 2021.
Firma budowlana z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku pracy zatrudni pracowników na stanisko: pracownik budowlany .Oferujemy stałe zlecenia, zapewniamy dowoz na budowe, niezbędny sprzęt Zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie. Oczekujemy rzetelności i terminowości.Gwartantujemy zakwaterowanie w miejscu pracy.
Ogólny zakres obowiązków:
  • - praca fizyczna na każdym etapie budowy;
  • - prace ogólnobudowlane, ziemne;
  • - dbanie o utrzymanie porządku na budowie;
  • - wykonywanie prac ogólnobudowlanych zgodnie z wytycznymi kierownika budowy;
    - obsługa narzędzi budowlanych.
Stawka od 18 zł/h na rękę., dla osób z doświadczeniem od 20 zł/h na rękę.
Praca po minimum 10-12 godzin dziennie.Praca od zaraz.