Spawanie Stali Nierdzewnej
  • Opole

  • 15.11.2021

  • Wynagrodzenie: 22 PLN/H

  • Umowa O Prace

Praca: Spawacz MIG-MAG / MMA w Zawadzkie z zakwaterowaniem. Zatrudnimy spawaczy z Ukrainy,Rosji,Białorusi. Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenię, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów.
Opis:
  • Poszukujemy spawaczów z doświadczeniem.

Obowiązki:
    produkcja konstrukcji stalowych;
  • spawanie metodą mag, mig;
    praca z rysunkiem spawalniczym;
  • Spawanie stali nierdzewnej metodą mig.

Wymagania:
  •     Pracownik z paszportem biometrycznym;
        Co najmniej dwuletnie doświadczenie w specjalności;
        Możliwość samodzielnego ustawienia spawarki;
        Dobry poziom spawania (półautomat MIG-MAG);
        Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:
        wynagrodzenie od 22 zł / godz. (netto - na rękę) w zależności od wydajności;
        po 12 godzin;
        zakwaterowanie jest bezpłatne, posiłki na własny koszt;
        praca na stałe/ oficjalne zatrudnienie.