Praca dla spawacza metodą MIG MAG
  • Skawina

  • 07/04/2021

  • Wynagrodzenie: 7000 Zl/mies

  • Umowa O Prace

Firma produkcyjna z Skwierzyna zatrudni pracowników na stanowisko-spawacz metodą MIG MAG, ślusarz-spawacz metodą MIG MAG.
Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata. Godz. pracy 06.00-16.00 .

Opis stanowiska pracy:
  • prace spawalnicze metodą MIG MAG stali nierdzewnej i czarnej;
  • spawanie konstrukcji stalowych;
  • czytanie rysunku technicznego.

Umiejętności: biegłe spawanie metodą MIG MAG, umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagane dokumenty na spotkaniu w firmie:
Świadectwo pracy, aktualne uprawnienia, potwierdzenia odbytych kursów, szkoleń, dowód osobisty, mile widziane referencje.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 7000 Zl/mies;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • przyjazną atmosferę;
  • dowóz do pracy na koszt pracodawcy;
  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy;
  • dodatek rozłąkowy;
  • odzież ochronną.