Praca spawacz MAG Chojnów
  • Gorzów Wielkopolski

  • 29/03/2021

  • Wynagrodzenie: 20-24 Zl

Oferty pracy Spawacz MAG & MIG  135 – praca dla początkujących. Firma produkcyjno-usługowa zajmująca się spawaniem konstrukcji stalowych zatrudni spawacza mig/mag do pracy przy spawaniu ram, przyczep i ich elementów. Praca od 01-04-2021.

Miejsce : Skwierzyna.
Obowiązki :
  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania;
  • obsługa urządzeń wentylacyjnych i służących ochronie środowiska pracy;
  • posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania  oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania ;jakości złącza spawanego;
  • wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych;
  •  uprawnień według dokumentacji technicznej;
  • praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Oczekujemy:
  • -doświadczenia w wykonywaniu prac spawalniczych;
  • -Umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • -Sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań;
  • -Mile widziane osoby prowadzące własna działalność.
Oferujemy:
  • -Atrakcyjne zarobki od 20-24 Zl netto/h;
  • -Elastyczny czas pracy;
  • -Pracę od zaraz;
  • -Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.