Spawacz elementów dźwigowych z Ukrainy
  • Poznań

  • 14/06/2021

  • Wynagrodzenie: 25 PLN/H

Praca dla ukraińców bez posrednictwa spawacz spawanie metodą 135, Spawacz elementów dźwigowych, praca na umowe zlecenie Poznan.

TWOJE OBOWIĄZKI:
  • będziesz spawał grube elementy konstrukcyjne (dźwigowe) na hali;
  • będziesz odpowiedzialny za szlifowanie;
  • czytanie rysunku technicznego.
Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako Spawacz metodą 135;
  • certyfikat lub książeczka spawacza potwierdzająca uprawnienia spawania;
  • sumienność i rzetelność;
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:
  • pakiety medyczne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie na pełny etat;
  • wdrożenie oraz szkolenie przygotowujące pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień ;
  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 25 Zl netto/h, system premiowy i inne dodatki;
  • transport pracowniczy.
Zakwaterowanie 450-500 Zl/mies.