Spawanie elementów | Fabryka kotłów, Spawacz Mig/Mag
  • Opole

  • 16.02.2021

  • Wynagrodzenie: 19-21 PLN/h

Dla naszego klienta w Opole szukamy doświadczonych monterów konstrukcji stalowych/spawaczy(MIG-MAG). Spawanie stali nierdzewnej oraz stali czarnej / metoda mig mag. Poszukujemy Spawaczy, pracowników z Ukrainy bez pośredników.

Główne zadania na stanowisku pracy:
  • pzygotowanie elementów do spawania kotłów;
  • spawanie metodą Mig;
  • spawanie metodą MAG konstrukcji ze stali;
  • drobne prace ślusarskie;
  • Spawanie oraz montaż konstrukcji ( elementów przyczep samochodowych ).

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie od 19-21 PLN netto/h;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • możliwość zakwaterowania służbowego 200 PLN/ mies.

Zadzwoń lub wyślij swoje CV pod adres: biuro@polandpraca-ua.com