Oferty pracy Spawacz – Spawanie elementów na budowie Wroclaw
  • Wrocław

  • 15.02.2021

  • Wynagrodzenie: 18-20 Zl

Praca w Polsce dla spawacza.Wykonywanie czynności na budowie.

Zadania:
Spawanie metodą MAG;
Przygotowanie materiału do spawania;
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym;
Przestrzeganie przepisów BHP;
Obsługa narzędzi do obróbki metalu;
Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe (preferowane będą osoby z udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
Oficjalne zatrudnienie Umowa Zlecenie (z pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieka przez naszych koordynatorów)
Stawki godzinowe 18-20 zl/netto na godzinę;
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności;
Ubranie robocze.

Prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy - biuro@polandpraca-ua.com