Praca spawacz do przyuczenia-monter konstrukcji stalowych
  • Kraków

  • 29.09.2021

  • Wynagrodzenie: 18 PLN

  • Umowa Zlecenie

Praca Kraków od zaraz.
Stanowisko: Spawacz-Monter(Montaż oraz spawanie).
Zakres obowiązków:
  • 1 Wykonywanie prac spawalniczych;
  • 2 Monter konstrukcji stalowych;
  • 3 Obsługa przydzielonych maszyn i sprzętu spawalniczego.
Oferujemy:

  • od 18 PLN/netto na godzinę + premie;;
  • praca od zaraz na podstawie paszportu biometrycznego;
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji;
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania;
  • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania;
  • zaliczka już po 7 dniach;
  • ubezpieczenie w prywatnej firmie;
  • długoterminowe zlecenie;
  •  06:00-18:00, 18:00-06:00 + możliwość pracy w nadgodzinach;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy;
  • możliwość premii;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • opieka formalno-prawna;
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy;
  • zezwolenie na pracę dla Ukraińca;
  • zezwolenie na pracę dla Białorusina Georgia, Moldova, the Russian Federation.