Produkcja elementów stalowych ram pojazdów
  • Łódź

  • 25.01.2022

  • Wynagrodzenie: 25 PLN/H

Kariera w branży motoryzacyjne, fabryka samochodów w Bełchatowie poszukuje mężczyzn do pracy fizycznej: spawanie elementów stalowych ram pojazdów / malarz do farbowania ram samochodów. Znajomość maszyn: obrabiarki, krawędziarki - mile widziane.
Obowiązki:
  • praca polega na przygotowaniu powierzchni oraz malowaniu proszkowym ram pojazdów;
  • nakładanie lakierów wykończeniowych, podkładów, piaskowanie i szpachlowanie uszkodzonych powierzchni, maskowanie, przygotowywanie powierzchni do nakładania lakieru końcowego oraz wykonywanie codziennych prac naprawczych;
  • zawieszanie i zdejmowanie elementów w procesie lakierowania;
  • spawanie elementów stalowych ram pojazdów o grubości materiałowej nie przekraczającej 12 mm z godnie ze sztuką spawalniczą.

Oferujemy:
  • 10-12 godzin, 3 zmiany;
  • umowa zlecenie;
  • zapewniają zakwaterowanie, 2-3 osoby w pokoju;
  • oświadczenia składane za pośrednictwem portalu praca.gov.pl;
  • program rekomendacji pracowniczych.