Ślusarz do produkcji różnych konstrukcji metalowych (Inowrocław)
  • Bydgoszcz

  • 27.03.2024

  • Wynagrodzenie: 24-27,7 PLN/h

Firma z Inowrocławia dla pracowników oferuje prace z dobrymi zarobkami dla Ukraińców: ślusarz narzędziowy / monter, operator wiertarki / frezarki konwencjonalnej, Kontroler jakości, monter, pomocnik lakiernika, operator cnc. Praca na podstawie paszportu biometrycznego po oswiadczeniu. Nie bierzemy kosztów za sporządzenie dokumentów. Firma headhunterska Personal Progres sp. z o.o. zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy.
Wymagania:
  • Język komunikatywny.
OPIS STANOWISKA:
  • Głównym zadaniem są prace ślusarskie: montarz różnych konstrukcji metalowych, szlifowanie, skręcanie;
  • składanie konstrukcji.
Oferujemy:
wynagrodzenie:
  1. operator wiertarki / frezarki konwencjonalnej 18-22,8 PLN/h;
  2. ślusarz 24-27,7;
  3. kontroler jakości 23-25 PLN/h;
  4. pomocnik lakiernika 19,5-23,5 PLN/h;
  5. monter 20-22,8 PLN/h;
  6. operator cnc 24-28 PLN/h;
oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy obywatelowi Ukrainy;
możliwość cotygodniowych zaliczek;
odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych;
możliwość pracy w nadgodzinach;
zakwaterowanie 800 PLN/m.