Praca w Poznaniu magazynier dla ukraińców
  • Poznań

  • 08/04/2021

  • Wynagrodzenie: 13 - 14,5 Zl

Praca w Poznaniu z zakwaterowaniem dla Ukraińców, stanowisko 'magazynier ' na Umowie zlecenie.
Agencja rekrutacyjna Personal Progres poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik Magazynu Miejsce pracy:Niepruszewo(od Poznan 30 km). Praca w Polsce dla ukraińców bez wizy.
Zadania:
  1. wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów;
  2. kompletowanie zamówień
  3. etykietowanie towarów
  4. rozkładanie towarów na półki magazynu;
  5. załadunek i rozładunek przesyłek;
  6. pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki.

Oczekujemy:
  1. pozytywnego nastawienia i orientacji na dobre wyniki w zakresie wydajności i jakości pracy;
  2. gotowości do pracy 13 godzin;
  3. dobrej kondycji fizycznej;
  4. umiejętności rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim;
  5. przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy;
  6. mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na warunkach - Umowa Zlecenie na czas określony;
  • wynagrodzenie 13 - 14,5 Zl netto/h + dodatki;
  • ubezpieczenie dla Pracownika;
  • darmowe zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę.

  • Agencje pracy zatrudniające Ukraińców.