Praca na produkcja części samochodowych, Faurecia - LEGNICA
  • Legnica

  • 06.01.2021

  • Wynagrodzenie: 2400-3200 Zl netto/m

Praca dla Ukraińców w Polsce, aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko: Operator Produkcji.
Miejsce Pracy: Legnica.

Opis stanowiska pracy:
  • praca na linii produkcyjnej;
  • praca zgodnie z instrukcjami pracy;
  • kontrola jakości - tj. części dekoracyjnych do samochodów.
Poszukujemy osób:
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • komunikatywnych,
  • dyspozycyjnych (praca od poniedziałku do piątku),
    wiza robocza dla Polski dla Ukraińców od 120 dni.

Oferujemy:
  • nadgodziny wypłacane co miesiąc
  • bony świąteczne;
  • możliwość rozwoju zawodowego- awans;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • eventy firmowe dla pracowników i ich rodzin;
  • stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę pracy.

Zarobki 2400-3200 Zl netto na rękę.