Zatrudnię szwaczkę - krawcową od zaraz
  • Gdańsk

  • 11.02.2021

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

  • Umowę o pracę

Rozpoczynamy rekrutację dla naszego klienta - firmy o stabilnej pozycji na rynku, zajmującej się szyciem materiałów tapicerskich. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
  • szwaczka tapicerki meblowej.
Mile widziane doświadczenie zawodowe w szyciu tapicerki meblowej!

Obowiązki:
  • obsługa maszyn szwalniczych durkopp 867.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą z 3-miesięcznym okresem próbnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 15 PLN netto/etat;
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne (koszt zakwaterowania odciągany jest na koniec miesiąca od wypłaty);
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne;
  • Płatny urlop;
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów na miejscu;
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom;
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.