Fabryka Mebli zatrudni Pracowników z Ukrainy
  • Ostrów Wielkopolski

  • 18/10/2020

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Praca dla Ukraincow z zakwaterowaniem, praca w Polsce dla ukraińców bez pośredników 2021. Agencja pracy tymczasowej Personal Progres zatrudni pracowników produkcyjnych:
  • -pomocnikow;
  • -magazynierów;
  • -zbijaczy szkieletów.
Mile widziane doświadczenie przy produkcji mebli. Pracownicy poszukiwani do podjęcia pracy fizycznej w fabryce mebli.

Co możesz zyskać dzięki współpracy z nami?
  • Stabilną współpracę na podstawie Umowa Zlecenie bezpośrednio w firmie;
  • Wynagrodzenie 14 zł/h netto;
  • Praca od poniedziałku do soboty;
  • Możliwość ubiegania się o przejście na bardziej specjalistyczne stanowisko po okresie próbnym.
Jakimi zadaniami możesz się zająć?

  • Krojeniem lub klejeniem pianki;
  • Pracą w tapicerni;
  • Zbijaniem mebli;
  • Pomocnik tapicera;
  • Pomocnik stolarza.