Praca Pomocnik Hydraulika Bydgoszcz
  • Bydgoszcz

  • 16/09/2020

  • Wynagrodzenie: 14 -17 zl

Firma rekrutacyjna z Ukrainy z wieloletnim doświadczeniem i stałymi zleceniami zatrudni hydraulika oraz pomocnika. Praca w Polsce dla ukraińców bez pośredników 2020.
Termin wyjazdu: OD zaraz.
OPIS STANOWISKA
  • - Montaż instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno- kanalizacyjnych w budynkach jednorodzinnych;
  • - Montaż kotłów gazowych i pelletowych.

Wymagania:
  • -brak problemu z używkami;
  • -przy stanowisku montera doświadczenie;
  • -przy stanowisku pomocnika obycie w pracy na budowie;
  • -praca w brygadach 3-4 osobowych lub w połączonych brygadach.

Oferujemy:
  • • legalne zatrudnienie - polska umowa zlecenie;
    • zatrudnienie na dłuższy okres czasu;
  • • Ubezpieczenie;
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14-17 zl netto/h;
  • • Szkolenia.