Pracownik Produkcji Samsung Electronics Poland
  • Poznań

  • 01.02.2024

  • Wynagrodzenie: 22,36-26,55 PLN/h

Fabryka Samsung( branża agd ) w Polsce poszukuje: osób z Ukrainy do prac związanych z montażem i instalacją AGD ( w fabryce Pralek i Lodówek). Praca we Wronkach na podstawie paszportu biometrycznego.
Miejsce pracy: Wronki.
Zadania:
  • Praca przy linii produkcyjnej;
  • Montaż elementów pralek i lodówek;
  • Prace porządkowe na stanowisku;
  • Obsługa wózka widłowego (dotyczy operatora wózka widłowego);
  • Nastawianie parametrów maszyny ( dotyczy operatora maszyny).
Oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej;
  • gotowość do pracy w 2-brygadowym systemie czasu pracy (system równoważny) 06:00-18:00, 18:00-06:00,
    jest możliwość odbioru godzin;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności manualne;
  • sumienność, terminowość;
  • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy.
oferujemy
  • umowę zlecenie;
  • stawkę 22,36-26,55 PLN/h netto;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu);
  • konkursy dla pracowników.