Praca dla kobiet z Ukrainy na kasie
  • Legnica

  • 24.03.2021

  • Wynagrodzenie: 14 - 15,5 PLN/H

Jako Kasjer będziesz odpowiadać za bezpośrednią obsługę klienta, przy kasie, udzielanie pełnych informacji na temat oferowanych usług i prawidłowe rozliczanie transakcji sprzedaży. Zatrudnię doświadczonego pracownika z Ukrainy.

Zakres obowiązków:
  • praca na kasie, obsługa klientów;
  • Obsługa Klientów na sali sprzedaży i na kasie;
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru;
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru;
  • Utrzymanie porządku na sklepie i terenie wokół sklepu, oraz dedykowanych stanowiskach.

CO ZAPEWNIAMY?
  • Umowa Zlecenie;
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 14-15,5 PLN netto/h, premie miesięczne i podwyżki stażowe;
  • Dopasowanie wymiaru etatu do Twoich potrzeb w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu;
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie;
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska wraz ze szkoleniem dedykowanym do pracy przy ladzie tradycyjnej;
  • Możliwości rozwoju i awansu.