Zatrudnię pracowników z Ukrainy - Praca w tartaku w Laziska Gorne
  • Katowice

  • 26/04/2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Zatrudnię Ukraińców (meżczyzn 25-45 lat ) do pracy na tartaku Laziska Gorne.

Obowiązki:
  • pracownik tartaku;
  • wykonywanie prac w tartaku polegających na:
  • sortowaniu, znakowaniu, pomocy przy struganiu, przetarciu surowca drzewnego.

Zawody:
  • Pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni

Tartak Self oferuje:
  • - drewno lite C24 strugane;
  • - drewno klejone KVH i BSH;
  • - konstrukcje dachowe;
  • - łaty impregnowane 4x6, 4x5, 2,5x5, 2,5x6;
  • - deski obrzynane 25mm czyste i impregnowane;
  • - tarcicę sosnową i bukową;
  • - opał sosnowy i bukowy.

Wymagania konieczne:
Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • operator pilarek łańcuchowych, wykaszarek i wycinarek mechanicznych.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie na Umowa Zlecenie;
  • wynagrodzenie od 14 Zl netto/h;
  • opiekę polskiego koordynatora.