Pracownik produkcji - pakowanie cukierkow
  • Racibórz

  • 05/09/2020

  • Wynagrodzenie: 14 - 14,96 zl

Agencja rekrutacyjna i doradztwa personalnego Personal Progres poszukuje osób na stanowisko pomocnika pracownika produkcji. Nasz klient zajmują się produkcją opakowań na słodycze(cukierki). Praca w Polsce dla Ukraińców bez wizy.

LOKALIZACJA: Racibórz

Opis stanowiska:
  • - Praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,
  • - Pakowanie towaru (cukierki),
  • - Układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,
  • - Kontrola jakości.

Oferujemy:
  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia( wiza pracownicza do polski ),
  • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, ( 100 zl/mies ),
  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
  • pomoc w organizacji przejazdu do pracy z Ukrainy,
  • wynagrodzenie od 14 Zl netto/h,
  • atrakcyjne stawki godzinowe,
  • Umowa Zlecenie na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Wymagania:
zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,
dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Zapraszam osoby posiadające badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.