Sortowanie i pakowanie jaj Barłożnia Wolsztyńska
  • Wrocław

  • 09.09.2021

  • Wynagrodzenie: 14-15 PLN/h

Firma Personal Progres obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Pakowanie/sortowanie jajek. Miejsce pracy: Barłożnia Wolsztyńska. Praca dla kobiet z Ukrainy, praca zbiór, pakowanie/sortowanie jaj  ferma Wozniak.

Zakres obowiązków:
  •  zbieranie i pakowanie jajek karmienie i opieka nad kurami i kurczętami sprzątanie/czyszczenie kurnika.

Oczekujemy od kandydata:
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami hodowlanymi lub gotowość do pracy ze zwierzętami dyspozycyjności do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (możliwość podjęcia stałej współpracy).

Oferujemy:
  • -legalne zatrudnienie;
  • -opieke polskiego konsultanta;
  • -zakwaterowanie na farmie 200 Zl/mies;
  • -godziny pracy 200-250/mies;
  • -stawki miedzy od 14-15 netto na godzine;
  • -pomoc przy zamawianiu testow przy wjezdzie.

Agencja Pracy Personal Progres  poszukuje kandydatow z Ukrainy do pracy na farmach.