Operator koparki, pracownik fizyczny
  • Lublin

  • 02.02.2021

  • Wynagrodzenie: 20 PLN

Witam zatrudnie operatora koparki z doświadczeniem (5lat) w drogownictwie i kanalizacji.
Praca przy budowie zewnętrznych sieci wodnych oraz kanalizacyjnych. Prace hydrotechniczne-budowa wałów. Praca w godzinach od 07:00-18:00.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa sprzętu budowlanego - koparek, koparko-ładowarek;
  • Współpraca z inżynierem budowy w zakresie bieżącego planowania prac;
  • Wykonywania prac ziemnych i transportowych na terenie prowadzonych robót.

Inne wymagania:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe techniczne;
  • staż pracy: minimum 2 lata na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia operatora koparek, koparko-ładowarek;
  • zdolność do pracy w głębokich wykopach.

Warunki zatrudnienia

  • Umowa Zlecenie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień;
  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Premie finansowe;
  • Praca na terenie Lublin.