Pantos Logistics praca we Wroclawiu z zakwaterowaniem
  • Wrocław

  • 16/09/2021

  • Wynagrodzenie: 14,18 Zl

Praca dla Ukraincow od zaraz w ramach ruchu bezwizowego z paszportem biometrycznym.
Poszukujemy młodej osoby na stanowisko: magazynier. Praca Wroclaw jezyk rosyjski ukrainski.
Opis stanowiska:
  • obsługa magazynu i sprzedaży wysyłkowej (elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda);
  • pakowaniu produktów gotowych;
  • pomoc przy składaniu urządzeń pomiarowych;
  • lekkie prace na dziale produkcji (operacje wiertarskie itp.).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego);
  • Bezpłatny transport;
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym;
  • Stawka godzinowa od 14,18 Zl na godzinę netto.