Pracownik Produkcji Czechy - przy produkcji wędlin, pasztetów
  • Jobs in Czech republic

  • 22/02/2021

  • Wynagrodzenie: 100 CZ cron

  • Pracovní Smlouva

Zatrudnienie dla osób z Ukrainy bez znajomości języka na magazynie z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie. pracownik produkcji pasztetów.
Oferta skierowana dla osób chcących mieszkać i pracować w Czechach.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy;
  • Potrafiący współpracować w grupie;
  • Brak problemów ze zdrowiem – praca stojąca po 12 godzin dziennie.

Zakres obowiązków:
  • Pracownik produkcji - przy produkcji wędlin, pasztetów, kabanosów, dań gotowych, dań wegetariańskich lub przy obsłudze urządzeń do obróbki produktów wędliniarskich, wędlin i garmażeryjnych.

Umiejętności i uprawnienia:
Praca na produkcji przy obróbce termicznej wędlin, gotowość do pracy w szczególnych warunkach: Dym, wysoka temperatura, Para wodna

Wynagrodzenie:
  • 100 CZ cron netto/h.

Oferujemy:
  • Darmowe zakwaterowanie;
  • Możliwość stabilnego, długoterminowego zatrudnienia;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia;
  • Nowe wyzwania zawodowe;
  • Możliwość awansu.