Magazynier, Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego
  • Praca w niemczech

  • 03/12/2020

  • Wynagrodzenie: 1600 Euro/mies

  • Niemiecka umowa o pracę

Personal Progres realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.
Praca dla ukraińca w Niemczech, Magazynier praca w Niemczech od zaraz.

Opis stanowiska:
  • rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi;
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej;
  • komisjonowanie w systemie słuchawkowym i ze skanerem;
  • inne prace magazynowe;
  • praca z polskim zespołem.

Wymagania:
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:
  • legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
  • stawkę 1600 Euro/mies;
  • zakwaterowanie  200 Euro/mies;
  • pokoje 2 osobowe;
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec;
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach;
  • możliwość otrzymania zaliczki po 1 tyg pracy.