Praca dla mezczyzn z Ukrainy: operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Gorzów Wielkopolski

  • 08.04.2021

  • Wynagrodzenie: 15-16 PLN/H

Firma rekrutacyjna z Ukrainy zatrudni osobę na stanowisko: Operatora Linii Produkcyjnej w Skwierzyna.
Wymagamy dyspozycyjności - praca na dwie zmiany;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

Miejsce pracy:  Kamienica Polska , Zakład Produkcyjny.

Zakres obowiązków:
  • systematyczne wykonywanie zadań i czynności niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego;
  • realizacja poleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją stanowiskową;
  • dbanie o zapewnienie wysokiej jakości produktu;
  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy oraz powierzony sprzęt;
  • obsługa maszyn i linii produkcyjnej.

Możemy Ci zaoferować:
  • Umowa Zlecenie bez pośredników;
  • przyjazną kulturę organizacyjną i atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie  od 15-16 PLN netto/h + premie miesięczne;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • prywatną opiekę medyczną.