Oferty pracy w magazynie spożywczym dla Ukraincow
  • Warszawa

  • 08.04.2021

  • Wynagrodzenie: 13-15 Zl

Praca w Polsce dla Ukraińców bez wizy, praca dla Ukraińca na zaproszenie. Agencja Pracy Tymczasowej Personal Progres poszukuje pracowników na stanowisko:
MAGAZYNIER
 Praca od 06.04.2021.
Miejsce pracy: Żabia Wola(okolice Warszaw).
Obowiązki:
  • Pakowanie, rozkładanie;
  • Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera;
  • Przyjmowanie towaru na magazyn;
  • Relokacja towaru w wyznaczonych sekcjach.

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trójzmianowym;
  • Podstawowa znajomość komputera;
  • Punktualność, zaangażowanie, motywacja do pracy.

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • Stabilne zatrudnienie (możliwość przejścia pod firmą po 6 miesiącach), Atrakcyjne wynagrodzenie - od 13 Zl netto, Premie miesięczne oraz kwartalne;
  • Dodatek do godziny nocnych;
  • Opieki i pomoc koordynatora.